Home Tag "angela martini"

Pamje nga Jahti super luksoz i Angela Martinit dhe partnerit të saj

0
Angela sëbashku me partnerin janë duke shijuar disa ditë pushimesh në ishujt e bukra të Greqisë. Partneri i Angelës sot na ka zbuluar edhe Jahtin super luksoz nga ku ata të dy janë duke shëtitur nëpër brigjet e Greqisë. Vëndi magjik dhe Jahti super luksoz i parkuar në një prej brigjeve të Greqisë i bën […]

Angela Martini do një fëmijë, por sipas mënyrës së vet

0
Pasi kurorëzoi me martesë lidhjen e saj me miliarderin rumun, Dragos Savulescu, modelja shqiptare Angela Martini ka zbuluar planet për t’u bërë nënë. Pyetjes së një prej fansave të saj në qoftë se i pëlqente të kishte fëmijë, Angela i është përgjigjur: ‘Sigurisht, në kohën e duhur dhe sipas mënyrës time.’ Modelja gjithashtu ka treguar […]

Angela Martini gati të përvëlojë me pamjen e saj

0
Modelja shqiptare Angela Martini edhe pse është fare pak aktive profesionalisht, merr gjithnjë shumë vëmendje. Postimet e saj në rrjetet sociale zgjojnë interesin e fansave duke nxitur reagime të shumta. Këtë herë ajo është duke pushuar në Turqi. Prej andej Angela ka ndarë disa foto sensuale të realizuara në një prej lokaleve që ka zgjedhur të qëndrojë. […]

Angela Martini elektrizon rrjetin me pamjet e “nxehta”

0
Një ndër modelet me të famshme shqiptare, Angela Martini tashmë është e martuar dhe shijon lumturinë bashkëshortore. Në rrjetet sociale ajo nuk nguron të ndajë foto nga aktiviteti i saj i përditshëm. Së fundmi modelja festoi ditëlindjen, dhe bashkëshorti i saj miliarderin rumun Dragos Savulescu, diti ta surprizojë si askush tjetër. Ndërsa pas ditëlindjes, Angela ka […]

Angela Martini feston ditëlindjen. Surpriza e bashkëshortit miliarder do iu lerë pa fjalë

0
Një ndër modelet shqipëtare më të njohura ndërkombëtarisht nuk mund t’i lejonte vetes një jetë të zakonshme! Angela Martini tashmë është e martuar dhe e lumtur, dhe nuk nguron të ndajë foto nga aktiviteti i saj i përditshëm. Së fundmi modelja festoi ditëlindjen, dhe bashkëshorti i saj miliarderin rumun Dragos Savulescu, diti ta surprizojë si […]