Home Tag "angela martini"

Angela Martini i jep fund modelingut, ja me çfarë do merret nga sot e tutje

0
Angela Martini ka bërë famë si modele shqiptare me famë ndërkombëtare. Por nuk do jetë më e tillë në vazhdim. Kjo pasi bukuroshja ka zgjedhur një profesion tjetër për veten e saj. “Një tjetër qëllim jete i arritur!”-ka shkruar në një postim në rrejtet sociale Angela, ndërkohë që ka zbuluar se ka marrë një certifikatë si trajnere […]

Angela Martini, provokuese në mes të luksit

0
Angela është një modele shumë seksi, dhe hiret e saj dhurojnë spektakël sa herë merrën në video ose foto. Kjo është edhe arsyeja pse ajo gjithnjë merr vëmendje absolute. Por këtë herë ajo ka dashur të na prezantojë me shtëpinë saj super luksoze. Dhe këtë e ka bërë në një mënyrë provokuese. Ajo ka pozuar vetë, […]

Angela Martini në shtrat me të shoqin, publikojnë momente intime

0
Shën Valentini ka qenë i zjarrtë për modelen bukuroshe Angela Martini dhe bashkshortin e saj. Ndonëse ajo në gjithçka që publikon të jep përshtypjen sikur është në afsh, fotoja dhe videot e fundit i kanë kapërcyer disa limite njëherazi. Imazhi i publikuar në Instagram është mjaft intim dhe Angela shfaqet tejet provokative por nuk ka […]

Ka ditëlindjen “Mbreti i saj” Angela Martini, e kënaq si rrallë herë

0
Angela Martini, modelja shqiptare me famë ndërkombëtare, së fundmi është përfolur shumë mediatikisht lidhur me jetën e saj luksoze dhe të rejat serioze në jetën personale. Pas martesës me biznesmenin bukuroshja duket se është shndërrur në një “ Paris Hilton” të dytë. Jo më larg se dje ajo konfirmoi këtë lloj epiteti. Angela sonte ka festuar […]

Kur Angela Martini mbetet pa fjalë nga bukuria e saj

0
E kemi parë në lloj lloj fotosh dhe asnjëherë nuk na ka zhgënjyer. Ngaqë e tillë është Angela Martini, tërheqëse, unike dhe seksi. Madje shpesh herë fotot e saj janë vënë me mbishkrime të ndryshme të cilat kanë qenë shumë interesante. Por kësaj here Angela ka postuar një foto por nuk ka ditur se çfarë […]

Angela Martini edhe një herë shumë sharmante

0
Angela Martini në instagramin e saj personal ka postuar disa fotografi në të cilën duket shumë bukur dhe tërheqëse. Ajo e veshur në të zeza ka pozuar ulur mbi një divan. Angela duket shumë elegante me stilin e saj unik.   🖤♊️ A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on Jan 29, 2018 at 10:09am […]

Pas dalldive të dasmës, nuk do ta besoni ç’do të bëjë Angela Martini

0
Në dasmën e tyre ishin thuajse gjithë kohë vetë i tretë, çifti dhe personi që celebroi. Para pak kohësh modelja shqiptare u kurorëzua në privatësi të plotë me milionerin Dragos Savulescu. Më pas filloi jeta e ëmbël dhe udhëtimet e çiftit, së bashku me dhurata e unaza, gjithçka përshkruhej me fjalën luks sa e papritur aq […]

Rikthehet Angela Martini, nxehtë me të brendshme në shtrat

0
Modelja me origjinë shqiptare është një nga më të suksesshmet ndërkombëtarisht. Muajt e fundit Angela Martini ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të martesë së saj me të dashurin Dragosdhe muajit të tyre të mjaltit në disa ishuj egzotik. Tashmë duket se Angela i është rikthyer përditshmërisë. Së fundmi ajo ka publikuar një foto […]

Foto në plazh, por Angela Martini ekspozohet shumë

0
Modelja Angela Martini dhe Dragos Savulescu kanë vizituar vende përrallore për  muaj e tyre të mjaltit. Në llogarinë e saj në Instagram Angela  vazhdimisht publikon fotografi nga brigjet ekzotike, në të cilat si zakonisht shfaqet tejet provokuese. Fotografitë e fundit e sjellin atë më joshëse se asnjëherë më parë, të veshur me bikini të cilat i zbulojnë […]

Angela Martini shijon muajin e mjaltit, nga një ishull në tjetrin!

0
Bukuroshja që shquhet për linjat e saj trupore, vitin që lamë pas kurorëzoi lidhjen me të dashurin e saj, miliarderin rumun Dragos Savulescu. Tashmë modelja e famshme shqiptare Angela Martini bashkë me të shoqin po shijojnë muajin e mjaltit. Prej disa ditësh çifti po qëndrojnë në Islandë duke shëtitur nga një ishull në tjetrin. Pamjet e […]