Home ShowBiz Plasi xhelozia.., Jonida komplimenton një mashkull tjetër, nuk do ta besoni si reagon Romeo
Plasi xhelozia.., Jonida komplimenton një mashkull tjetër, nuk do ta besoni si reagon Romeo
0

Plasi xhelozia.., Jonida komplimenton një mashkull tjetër, nuk do ta besoni si reagon Romeo

0
0

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë një prej çifteve më të famshme të showbizit të cilët që kur bënë publike lidhjen e tyre i shohim gjithnjë e më shpesh në video dhe foto së bashku.

Këtë herë ata të dy kanë dalë për të bërë shopping bashkë dhe pasi Romeo komenton vajzën e posterit, Jonida bën të njëjtën gjë me djalin që reklamon syzet, duke thënë që është shumë i bukur.

Në këto momente Romeo reagon duke thënë se “modeli është si i shpëlarë, i ka vdek berberi, s’ke çe do atë”, më pas pyet ndjekësit se kush është më i mirë ai apo modeli dhe në fund farë thotë se që na nesër ky poster do të hiqet nga muri.

LInk: https://www.instagram.com/romeoveshaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8otxy6FwD2/https://www.instagram.com/p/B8ZHZkhHDHZ/