Home ShowBiz Ekspozon të pasmet në një video provokuese, vajzat e ish deputetes ndez rrjetin
Ekspozon të pasmet në një video provokuese, vajzat e ish deputetes ndez rrjetin
0

Ekspozon të pasmet në një video provokuese, vajzat e ish deputetes ndez rrjetin

0
0

Ada Deda, vajza bukuroshe e ish deputetes Albina Deda ka vendosur ti shfrytëzojë këto ditë të nxehta vere në plazh.

Ajo ka postuar disa foto e video me bikini ku shfaqet në formë perfekte ndërsa po shijon pushimet.

Në një video të postuar në instastory, Ada shfaqet teksa po futet në ujë veshur me një palë bikini të zeza duke ekspozuar të pasmet.

Kjo video është realizuar në perëndimin e diellit dhe pamja duket perfekte po ashtu dhe Ada e cila si gjithmonë di se si të tërheqë vëmendjen e fansave të saj.

Link: https://www.instagram.com/adadedaa/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CBgliy6j07j/