Home ShowBiz Torta e ditëlindjes së Butrintit është kaq unike, këngëtari zbulon surprizat e ditëlindjes
Torta e ditëlindjes së Butrintit është kaq unike, këngëtari zbulon surprizat e ditëlindjes
0

Torta e ditëlindjes së Butrintit është kaq unike, këngëtari zbulon surprizat e ditëlindjes

0
0

Këngëtari Butrint Imeri ka festuar 24 vjetorin e lindjes dhe krahas urimeve të shumta për ditëlindje ai ka treguar edhe disa prej surprizave që mori në ditën e tij të lindjes.

Në disa foto të postuara në instagram Butrinti pozon me dy tullumbaca me helium në ngjyrë gri me numrat e ditëlindjes.

Ai ka zbuluar gjithashtu edhe tortën e veçantë një B dhe një I e madhe të mbushura me fruta dhe çokollata, ndërsa këngëtari pozon i lumtur pranë tortës.

Këngëtari ka marrë shumë urime nga miqtë dhe fansat e tij të cilët i urojnë qindra vite të lumtura.

butrinti

butrinti1

butrinti2

Link: https://www.instagram.com/butrint_official/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6OU_Yvl0Mg/