Home ShowBiz Në momente romantike me Getoarin, Marina poston videon më të bukur me këngëtarin
Në momente romantike me Getoarin, Marina poston videon më të bukur me këngëtarin
0

Në momente romantike me Getoarin, Marina poston videon më të bukur me këngëtarin

0
0

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një prej çifteve më të famshme të showbizit.

Ata janë të martuar prej disa vitesh dhe shpesh herë i shohim teksa postojnë foto ku shfaqet gjithnjë e më të dashuruar.

Këngëtari festoi ditëlindjen një ditë më parë dhe moderatorja i bëri dedikimin dhe tortën më të veçantë.

Ndërkohë sot ka postuar një video në instagram ku e shohim të shtrirë në divanin e shtëpisë ndërsa këngëtari afrohet për ta puthur në hundë.

Marina i tag këngëtarit ndërsa e shoqëron me një zemër të kuqe.

Getoari festoi 38 vjetorin e lindjes dhe Marina i kishte përgatitur një tortë unike për të cilën ai e ka falënderuar veçanërisht.

Torta ishte frymëzuar nga kënga e tij e fundit në bashkëpunim me Majkun dhe sipër kishte një shishe shampanjë dhe këngëtarin e veshur njësoj si në klip mbështetur tek shishja.

Link: https://www.instagram.com/marina_vjollca/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CAQ9lP-nWJk/