Home ShowBiz Alfio feston ditëlindjen, Fatma i bën surprizën më të veçantë
Alfio feston ditëlindjen, Fatma i bën surprizën më të veçantë
0

Alfio feston ditëlindjen, Fatma i bën surprizën më të veçantë

0
0

Shefi i kuzhinës Alfio Rrotani feston sot 31 vjetorin e lindjes dhe një surprizë shumë të veçantë e ka marrë nga bashkëshortja e tij Fatma.

Ai ka postuar në instagram një foto ku pozon ulur  përkrah një tufe tullumbacash, ndërsa mbrapa tij shohim të shkruar: “Ju deshën 31 vite, të dukej kaq mirë”.

Alfio është emocionuar shumë nga surpriza dhe krahas fotos shkruan: “Familja të ngroh shpirtin dhe të surprizon gjithmonë”, ndërsa bën tag Farmën.

Alfio ka marrë shumë komente nga miqtë dhe fansat e tij të cilët i kanë uruar qindra vite të lumtura.

Fatma dhe Alfio janë bërë prindër të një djali në fund të janarit të këtij viti dhe shpesh herë i kemi parë të postojnë vazhdimisht foto dhe video së bashku me vogëlushin Noah duke treguar progresin e tij muaj pas muaji.

Link: https://www.instagram.com/p/CCTSrQ_glnr/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B9b_Q3NHLSF/