Home ShowBiz Mashkulli ideal i Kiara Titos është kaq i bukur, nuk do ta besoni për kë bëhet fjalë
Mashkulli ideal i Kiara Titos është kaq i bukur, nuk do ta besoni për kë bëhet fjalë
0

Mashkulli ideal i Kiara Titos është kaq i bukur, nuk do ta besoni për kë bëhet fjalë

0
0

Moderatorja Kiara Tito është vënë disa herë në qendër të vëmendjes për shkak të thashethemeve për një lidhje të saj me këngëtarin Butrint Imeri.

Asnjëri prej tyre në fakt nuk e ka konfirmuar lidhjen, por së fundmi moderatorja pranoi se është single dhe nuk ka asnjë lidhje për momentin.

Kiara ka shuar gjithashtu edhe kuriozitetin e miqve dhe fansave lidhur me mashkullin ideal fizikisht sipas saj.

Ajo i është përgjigjur kësaj pyetjeje me një foto të qenushit të saj duke treguar kështu se mashkulli më i preferuar për të është Yuki, qenushi i bardhë dhe shumë tërheq me të cilin e kemi parë disa herë të postojë foto shumë të veçanta.

kiaraaaaa

kiaraaa

Link: https://www.instagram.com/kiaratito/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3SEpx9nUZ2/