Home ShowBiz Provokuese si kurrë më parë, Arilena djeg rrjetin me foto përvëluese
Provokuese si kurrë më parë, Arilena djeg rrjetin me foto përvëluese
0

Provokuese si kurrë më parë, Arilena djeg rrjetin me foto përvëluese

0
0

Këngëtarja Arilena Ara ka realizuar së fundmi disa foto ku shfaqet tejet joshëse me bikini.

Atë e pamë fillimisht duke pozuar nga plazhi, ndërsa së fundmi ka realizuar një tjetër set fotografish ku shfaqet duke ekspozuar thuajse gjithë dekoldenë.

Arilena duket tejet joshëse me një copë të vogël ngjyrë ari me të cilën ka mbuluar gjoksin si dhe me bikini të zeza ndërsa shfaqet duke ecur buzë detit.

Këngëtarja ka tërhequr vëmendjen e fansave dhe miqve të saj të cilët nuk kanë hezituar ta komplimentojnë Arilenën për fizikun e saj perfekt dhe për fotot e bukura që ka realizuar së fundmi.

View this post on Instagram

💛🌊☀️

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCT-aLjn7aM/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8vhOY1HL_t/