Home ShowBiz A shkoi në Amerikë për Seven…Kejvina habit me deklaratën per reperin
A shkoi në Amerikë për Seven…Kejvina habit me deklaratën per reperin
0

A shkoi në Amerikë për Seven…Kejvina habit me deklaratën per reperin

0
0

Modelja Kejvina Kthjella ka qenë së fundmi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku shkoi pak përpara se të mbylleshin kufijtë për një kurs aktrimi.

Ajo qëndroi aty për një kohë të gjatë dhe shpesh herë e kemi parë nën shoqërinë e reperit të njohur Seven Saraçi.

Në mediat rozë madje u përfol gjatë për një lidhje mes tyre, por modelja gjatë një interviste për “Pop Culture”, tha se me Seven ka një miqësi shumë të mirë por vetëm kaq.

Ai e ka mbështetur shumë kur shkoi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe se bashkë janë miq shumë të mirë.

Modelja tha se Seven është shumë bukurosh, por mes tyre nuk ka pasur asnjë gjë, mbase më vonë nuk i dihet, por për momentin janë shokë të mirë.

Modelja mesa duket nuk e ka përjashtuar mundësinë për një lidhje në të ardhmen, ndërsa tha se ai është shumë bukurosh.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=7tijImdBinU

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B65xxiVCw3N/, https://www.instagram.com/p/CBwAvbDJGDk/