Home ShowBiz Ritme shpërthyese, “Aladini”, është kënga që ju duhet për të festuar këtë verë
Ritme shpërthyese, “Aladini”, është kënga që ju duhet për të festuar këtë verë
0

Ritme shpërthyese, “Aladini”, është kënga që ju duhet për të festuar këtë verë

0
0

Një projekt i ri muzikor i publikuar prej disa ditësh duket se po shndërrohet në suksesin e rradhës për këngëtarin Mandy.

Këtë herë ai vjen së bashku me reperin Geri në një bashkëpunim shumë të veçantë i cili pritet të shndërrohet në hitin e kësaj vere.

Me ritme orientale dhe shpërthyese kënga “Aladini”, është ajo që ju duhet për të kërcyer këtë verë.

Kënga shoqërohet me një klip ku nuk mungojnë balerinat joshëse të cilat gjatë gjithë kohës kërcejnë belly dancing duke i dhënë edhe më shumë ritëm këngës.

“Aladini” është publikuar vetëm disa ditë më parë dhe duket se është mirëpritur nga fansat e këngëtarëve të cilët e kanë konsideruar këngën ritmike dhe shumë shpërthyese sidomos për këtë periudhë.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=ORMycEALB2k