Home ShowBiz Me të voglën në krahë, Jonida poston foton e parë me Emin
Me të voglën në krahë, Jonida poston foton e parë me Emin
0

Me të voglën në krahë, Jonida poston foton e parë me Emin

0
0

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër të një vajze disa javë më parë.

Ata vendosën ta quajnë vogëlushen Emi dhe lajmin për ardhjen e saj në jetë e dha vetë Besniku shoqëruar me një mesazh shumë të bukur.

“Shpirti plot”, shkruan aktorja krahas fotos me vogëlushen të cilës nuk ja ka zbuluar portretin pasi pozon me kurriz.

Fotoja e Jonidës me Emin në krah është pëlqyer dhe komentuar shumë nga miq dhe fansa të aktores të cilët e kanë uruar edhe njëherë për të bijën, ndërsa e kanë komplimentuar për foton e veçantë të postuar në instagram.

Jonida dhe Besniku u martuan në shtator të vitit që shkoi në një ceremoni shumë të veçanta buzë detit.

View this post on Instagram

Shpirti plot!!!

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCZHCAosI_g/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bx94emkjAL3/