Home ShowBiz Rikthehen sërish bashkë disa muaj pas ndarjes, çifti i famshëm kapen mat rrugëve
Rikthehen sërish bashkë disa muaj pas ndarjes, çifti i famshëm kapen mat rrugëve
0

Rikthehen sërish bashkë disa muaj pas ndarjes, çifti i famshëm kapen mat rrugëve

0
0

Dyshja e famshme Sofia Richie dhe Scott Disick i dhanë fund lidhjes së tyre të dashurisë në fund të muajit prill të këtij viti.

Ishte Disick ai që u tha se kishte probleme me depresionin dhe për këtë arsye e largoi modelen duke i dhënë fund lidhjes.

Megjithatë duket se ata të dy nuk kanë mundur dot të qëndrojnë larg njëri tjetrit, kjo pasi janë parë sërish nën shoqërinë e njëri tjetrit gjatë fundjavës së kaluar.

Ata janë fotografuar gjithashtu nën shoqërinë e miqve të përbashkët duke kaluar momente të këndshme dhe të dy dukeshin shumë të qetë.

Nuk e dimë se çfarë po ndodh në të vërtetë mes çiftit, por me shumë mundësi do ta kenë rregulluar marrëdhënien dhe mund të jenë kthyer sërish bashkë.

Link: https://www.eonline.com/news/1167914/scott-disick-and-sofia-richie-reunite-one-month-after-their-breakup

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/photo/man-in-black-long-sleeved-shirt-and-woman-in-black-dress-888899/