Home ShowBiz Një dashuri e re për Lorin…, ja detajet që na futën në dyshime
Një dashuri e re për Lorin…, ja detajet që na futën në dyshime
0

Një dashuri e re për Lorin…, ja detajet që na futën në dyshime

0
0

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë një prej çifteve më të përfolura të showbizit.

Ata kanë qenë bashkë për shumë vite, por duket se prej muajsh i kanë dhënë fund marrëdhënis, pasi jo vetëm që nuk i shohim më bashkë, por kanë fshirë gjithashtu edhe fotot e përbashkëta në instagram, ndërsa nuk e ndjekin më njëri tjetrin në rrjetet sociale.

Që pas lidhjes me Visin, për jetën private të Lorit nuk kemi marrë vesh asnjë detaj tjetër, por një status i fundit në instagram flet shumë për gjendjen e saj shpirtërore.

“Nuk jam e sigurt nëse jemi takuar në kohën e duhur, por meqë jemi të dy këtu, le të bëjmë më të mirën”, shkruhet në statusin e postuar prej saj në instagram.

Lori thotë se kjo është shprehja e saj e preferuar dhe ndoshta është thjesht një shprehje,  por ndoshta Lori ka dashur të thojë diçka më shumë përmes saj.

View this post on Instagram

favorite

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCY-nBsl_y-/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6-vh1HlAJR/