Home ShowBiz Zbulohet çfarë po kurdis Luana, moderatorja paska super plane…
Zbulohet çfarë po kurdis Luana, moderatorja paska super plane…
0

Zbulohet çfarë po kurdis Luana, moderatorja paska super plane…

0
0

Luana Vjollca ka treguar prej kohësh se po punon për një projekt të ri, por pa zbulur detaje lidhur me atë çfarë do të sjellë.

Ajo ka publikuar sot një pjesë koreografie me disa vajza duke realizuar lëvizjes joshëse.

Krahas videos ajo shkruan “Së shpejti”, ndërsa bën tag balerinin e njohur Esdalin Goranin, por pa zbuluar asnjë detaj tjetër.

Megjithatë duket se sekretin e Luanës e ka zbuluar këngëtari I famshëm latin Jay Santos i cili ndohet aktualisht në Tiranë dhe tregon se ka një takim me Luanën.

Ai ka postuar gjithashtu edhe një foto nga takimi, por pa zbuluar detaje të tjera.

Mesa duket moderatorja mund të sjellë një bashkëpunim me këngëtarin e famshëm latin dhe nëse është e vërtetë atëherë shumë shpejt mund të dëgjojnë një super hit.

View this post on Instagram

#SOON ‼️‼️‼️ @esdalin_gorani

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCrBpFRHhUg/

luana

Link: https://www.instagram.com/jaysantosmusic/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B96hiHKHsPR/