Home ShowBiz Këngëtarja shqiptare kapet mat me të dashurin në pushime, ja fotot
Këngëtarja shqiptare kapet mat me të dashurin në pushime, ja fotot
0

Këngëtarja shqiptare kapet mat me të dashurin në pushime, ja fotot

0
0

Këngëtarja shqiptare Rita Ora prej disa muajsh thuhet se është në një lidhje me regjisorin Roman Gavra dhe duket se tashmë kanë filluar të dalin hapur.

Ajo është fotografuar së bashku me rregjisorin më pushime në Ibiza ndërsa ndodhej në një yaht luksoz në shoqërinë miqve.

Rita shihet e veshur me një palë bikini në ngjyrë lejla të hapur dhe shfaqet në super formë duke u argëtuar nën shoqërinë e të dashurit dhe miqve të tyre.

Këngëtarja dhe regjisori janë duke dalë prej disa muajsh dhe duket se mes tyre gjërat janë serioze.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=Vm7jEyLCMLw

Burimi i fotos: https://unsplash.com/photos/OcxlTBbb6SY