Home ShowBiz Portreti më i bukur familjar, moderatorja ndan momentet romantike nga pushimet
Portreti më i bukur familjar, moderatorja ndan momentet romantike nga pushimet
0

Portreti më i bukur familjar, moderatorja ndan momentet romantike nga pushimet

0
0

Moderatorja e njohur Jonida Shehu prej disa vitesh është e martuar dhe është bërë nënë e një vajze.

Ajo ka nisur së fundmi pushimet së bashku me bashkëshortin dhe vajzën dhe ka ndarë me ndjekësit në instagram momentet më të bukura familjare.

“Familja është një nga kryeveprat e natyrës”, shkruan ajo krahas fotove ku pozon e lumtur pranë bashkëshortit dhe të bijës.

Jonida Shehu është bërë nënë e një vajze katër vite më parë dhe vogëlushes vendosi ti vëjë emrin e veçantë Kristal.

Ajo është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku veç anës profesionale e shohim shpesh herë të ndajë momentet të veçanta familjare.

Link: https://www.instagram.com/p/CDcJEicnGxC/

Link: https://www.instagram.com/p/CDbH9BwHF3o/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8GhaARnPag/