Home ShowBiz Rikthehet sërish “Shiko kush luan”…, ja çfarë thotë Luana
Rikthehet sërish “Shiko kush luan”…, ja çfarë thotë Luana
0

Rikthehet sërish “Shiko kush luan”…, ja çfarë thotë Luana

0
0

Moderatoren Luana Vjollca mund ta shohim sërish në drejtimin e spektaklit “Shiko kush luan”.

Pasi e drejtoi me sukses për tre sezoni rrjesht, Luana mund të rikthehet sërish me një prej formateve më të suksesshme në “Top Channel” dhe që ka thyer rekord audience.

Ajo ka postuar në instagram një video me disa nga momentet më të bukura të spektaklit “Shiko kush luan”, ndërsa shkruan: “Kujt i mungon Shikon kush luan”

Më pas me disa foto nga paraqitjet e saj në këtë emision ajo shkruan: “Kush mund ta ëndërrojë, mund ta bëjë, shihemi së shpejti”

Luana është duke punuar së fundmi edhe në fushën e muzikës ku shumë shpejt do të sjellë një këngë të re, bashkëpunim me Jay Santos.

luanaaaa

Link: https://www.instagram.com/luanavjollca/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3zgDVzHeP4/