Home ShowBiz Mëngjesi i Yllkës është më i bukuri, këngëtarja tregon se si nis dita për të
Mëngjesi i Yllkës është më i bukuri, këngëtarja tregon se si nis dita për të
0

Mëngjesi i Yllkës është më i bukuri, këngëtarja tregon se si nis dita për të

0
0

Këngëtarja Yllka Kuqi është bërë nënë e një vajze pak kohë më parë dhe në instagramin e saj shohim shumë foto të veçanta famljare ku vogëlushja gjithë vëmendja bie mbi vogëlushen.

Vogëlushja Luiza i ka dhuruar shumë gëzim familjes dhe këngëtarja nuk lë rast po postuar foto ku të tre pozojnë të lumtur.

Së fundmi Yllka ka postuar disa foto ku shfaqet me Luizën në duar, teksa ajo buzëqesh shumë e lumtur.

“Kështu më fillon dita”, thotë Yllka dhe në fakt nuk mund të kishte fillim më të bukur se sa buzëqeshja e vogëlushes.

Krahas fotove shohim komente të shumta nga miq e fansa të këngëtares të cilët kanë komplimentuar vogëlushen për buzëqeshjen e saj të ëmbël.

View this post on Instagram

Kështu m’fillon dita 😍

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDlZmg0nLdd/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B_ve1CnnjQ6/