Home ShowBiz U ndanë sërish… Fero zhduket, ndërsa Arbenita ka një mesazh të qartë
U ndanë sërish… Fero zhduket, ndërsa Arbenita ka një mesazh të qartë
0

U ndanë sërish… Fero zhduket, ndërsa Arbenita ka një mesazh të qartë

0
0

Modelja e njohur Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë një prej çifteve më të përfolura të shoëbizit.

Ata kanë një histori me ulje ngritje të vazhdueshme ku herë i shohim bashkë dhe herë të ndarë.

Këtë herë diçka duhet të ketë ndodhur mes tyre, pasi ata nuk e ndjekim më njëri tjetrin në rrjetet sociale, madje reperi Fero menjëherë më pas ka ç’aktivizuar llogarinë e tij në instagram duke u zhdukur fare nga rrjetet sociale.

Ndërsa modelja nga ana tjetër ka shpërndarë në instastory një mesazh të qartë teksa shkruan: “Mbushe kaq shumë ditën tënde, saqë të mos kesh kohë për t’u ndier i trishtuar”.

Nuk e dimë nëse ky status ka të bëjë me reperin, por nuk është çudi që edhe kjo të jetë loja e rradhës mes tyre, ashtu siç kanë bërë shpesh herë.

arbenita

Link: https://www.instagram.com/arbenitalsmajli/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxGP0MBlB87/