Home ShowBiz E lidhur me sportistin simpatik, Fjoralba sapo e konfirmoi me veprimin e fundit
E lidhur me sportistin simpatik, Fjoralba sapo e konfirmoi me veprimin  e fundit
0

E lidhur me sportistin simpatik, Fjoralba sapo e konfirmoi me veprimin e fundit

0
0

Moderatorja Fjoralba Ponari është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes që pasi në media u zbulua identiteti i partnerit të saj.

Ai quhet Françesko dhe është një atlet në sportin e xhudos.

Fjoralba ka postuar disa herë foto me të , por gjithmonë duke mos ja zbuluar identitetin dhe fytyrën.

Por pasi në media u zbulua se kush ishte i dashuri i saj, moderatorja e ka konfirmuar edhe vetë, duke shpërndarë një lajm të postuar në një portal, ndërsa shkruan: “Meriton një shpërndarje, sepse i ka bërë detyrat e shtëpisë siç duhet”, hajde gëzuar”, shkruan Fjoralba krahas lajmit ku shohim edhe një foto të tyre ku fytyra e të dashurit të moderatores nuk është e mbuluar me zemër si në fotot që ajo shpërndan.

fjoralbaaa

Link: https://www.instagram.com/fjoralba.ponari/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bp7Pf9oHon2/