Home ShowBiz Si ta bëjmë nusen për vete…, mësojeni tani nga djali i Vesës
Si ta bëjmë nusen për vete…, mësojeni tani nga djali i Vesës
0

Si ta bëjmë nusen për vete…, mësojeni tani nga djali i Vesës

0
0

Vesa Luma, Big Basta dhe i biri i tyre katër vjeçar jetojnë prej kohësh tahsmë në Zelandën e Re.

Këngëtaren e shohim vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku poston foto dhe video sidomos me të vogëlushin Lian.

Një ditë më parë Vesa, solli disa video shumë të bukura të Lian i cili zbulonte se e kishte gjetur nusen dhe se kur të vinte në shtëpi do ta hante.

Ndërsa sot në vijimësi të videove të tilla, Lian ka mësuar nga Vesa se si ta bëjmë për vete nusen.

Këngëtarja i ka thënë se që ta besh nusen përvete duhet ti shkelim syrin dhe Liam ka mësuar menjeherë dhe teksa këndon shkel syrin që ti bëjë përshtypje nuses.

Vogëlushi është shumë i këndshëm dhe në videot e tij plot humor, arrin ti bëjë përvetë të gjithë ndjekësit e këngëtares.

Link: https://www.instagram.com/vesaluma/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CFEft9UpoTV/