Home ShowBiz “Më fal shpirt..”, Jonida “tradhëton”, Besnikun dhe del në takim me dikë tjetër
“Më fal shpirt..”, Jonida “tradhëton”, Besnikun dhe del në takim me dikë tjetër
0

“Më fal shpirt..”, Jonida “tradhëton”, Besnikun dhe del në takim me dikë tjetër

0
0

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë padyshim një prej çifteve më të famshme të showbizit.

Tre muaj më parë ata u bekuan me një vajzë dhe shpesh herë i shohim aktiv në rrjetet sociale duke ndarë me fansat momentet më të veçanta së bashku.

Zakonisht mbrëmjet ata i kanë për njëri tjetrin, por duket se së fundmi Jonida ka pasur një takim tjetër në darkë me një mikeshën e saj, pa Besnikun.

“Takimi im për sonte”, shkruan ajo në foton e një mikeshe, teksa shohim edhe dy gota vere.

“Më fal shpirt”, shkruan ajo ndërsa i bën tag Besnikut duke e shoqëruar me një emoji që qesh me lot.

Aktorja mesa duket e ka lënë vetëm partnerin këtë mbrëmje dhe me humor ka dashur ta ngacmojë me këtë foto të veçantë nga mbrëmja e saj.

jonidaa

Link: https://www.instagram.com/jonidavokshiofficial/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CDqplFOMbPZ/