Home ShowBiz Tayna dhe Elvana me të njëjtat bikini, vendoseni ju kujt i ri më mirë
Tayna dhe Elvana me të njëjtat bikini, vendoseni ju kujt i ri më mirë
0

Tayna dhe Elvana me të njëjtat bikini, vendoseni ju kujt i ri më mirë

0
0

Elvana Gjata u shfaq në rrjetet sociale pas disa kohësh mungesë, ndërsa pozon me një palë bikini Channel teksa ekspozon format perfekte.

Me të njëjtat bikini ka postuar disa foto në instagram edhe reperja Tayna e cila shfaqet me pjesën e sipërme të bikinit, ndësa poshtë është mbështjellë me një shall plazhi.

Të dyja këngëtaret duken në mënyrë perfekte dhe që të dyja janë mjaft joshëse teksa ekspozojnë linjat.

Por se cila prej tyre duket më mirë, mund ta gjykoni vetë në fotot e mëposhtme.

View this post on Instagram

@jlconsultingalbania

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Link: https://www.instagram.com/p/CFaC50gMuqL/

View this post on Instagram

queen tings.

A post shared by Tayna (@tayna) on

Link: https://www.instagram.com/p/CFZ2v5nAHqA/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6brciXJLPk/https://www.instagram.com/p/CEMR426Ae6B/