Home ShowBiz “Mendoja çdo ditë të vrisja veten..”, këngëtarja shokon me deklaratën e pazakontë
“Mendoja çdo ditë të vrisja veten..”, këngëtarja shokon me deklaratën e pazakontë
0

“Mendoja çdo ditë të vrisja veten..”, këngëtarja shokon me deklaratën e pazakontë

0
0

Këngëtarja e njohur Lady Gaga gjatë një interviste për “CBS Sunday Morning” ka rrëfyer hapur problemet me shëndetin mendor.

Ajo ka treguar se dikur e ka vuajtur shumë famën dhe madje për një kohë të gjatë ka menduar përditë që të vrasë veten.

Gaga ka treguar se dikur e urrente faktin që ishte e famshme dhe nëse nuk ka tentuar vetëvrasjen ka qenë vëtëm për shkak të familjes së saj.

Këngëtarja ka treguar se edhe sot e urren kur e fotografojnë, pasi e gjithë kjo i shkakton dhimbje dhe shpesh herë e bënë të ndihet si objekt.

Megjithatë këngëtarja tha se tashmë ka arritur ta mposhtë depresionin.

Link: https://www.instagram.com/p/CFXos0fMdNw/

Burimi i lajmit: https://indianexpress.com/article/lifestyle/health/lady-gaga-depression-ptsd-mental-health-6602610/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CFK1aWxskg9/