Home Tag "lady gaga"

Sëmuret rëndë Lady Gaga, humbë të gjitha koncertet e saj

0
Tani është njoftuar se Lady Gaga është duke vuajtur nga një sëmundje e muskujve dhe të indit e quajtur “fibromyalgias”. Për këtë gjë ylli hollivudian duhet që sa më parë t’i nënshtrohet kontrollit mjekësor. Për këtë arsye asaj i është dashur që t’i anulojë koncertet e pronotuara deri tani. Përmes një postimi në Instagram, në […]

Lady Gaga, për të uruar 2018, vë në plan të parë të pasmet

0
Diva e popit postoi në Twitter foto me bikini të bardha duke vënë në plan të parë të pasme te saj. Lady Gaga ka nisur vitin 2018 me foto të nxehta, pasi kjo nuk është e vetmja foto provokuese që ka publikuar së fundmi. Fituesja 6 herë e Çmimeve Grammy po shijojnte pushimet në në rezidencën […]

Lady Gaga befason fansat me pamjen e re

0
Lady Gaga shquhet për look-un e saj ekstravagant si dhe për ndryshimet e herëpashershme që bën. Në „fotot“ e fundit të postuara në profilin e saj Instagram Miss Germanotta shfaqet me një komplet blu të shndritshëm dhe me një make-up të verdhë mbi sy. Nuk është hera e parë që këngëtarja shfaqet në këtë mënyrë, […]

Lady Gaga zbulon sëmundjen nga e cila vuan

0
Lady Gaga ka treguar se vuan nga sëmundja fibromyalgia, që të mban për një kohë të gjatë në një gjendje në të cilën të dhemb i gjithë trupi. Në dokumentarin që do të shfaqet, do të flasë për të dhe madje do përpiqet të ndihmojë njerëzit që vuajnë nga kjo sëmundje kronike. Në vitin 2013 […]

Femrat e Showbizit më fashioniste

0
Bukuria e një femre është mjaft e veçantë dhe prandaj femrat cilësohen si të brishta. Disa prej femrave nuk i dedikohen shumë veshjes së tyre apo modës dhe trendeve më të fundit por ama disa të tjera janë të çmendura pas modës dhe trendeve më të fundit. Zbuloni femrat të apasionuara pas modës: 1) Poppy […]