Home ShowBiz Pozon pa të brendshme, Trejsi djeg rrjetin me foto të nxehta
Pozon pa të brendshme, Trejsi djeg rrjetin me foto të nxehta
0

Pozon pa të brendshme, Trejsi djeg rrjetin me foto të nxehta

0
0

Ish missi shqiptar, Trejsi Sejdini di se si të tërheqë gjithmonë vëmendjen.

Atë e shohim vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë foto dhe video të shumta ku në shumicën e rasteve shfaqet provokuese.

Këtë herë Trejsi pozon e veshur me një fustan të bardhë të çarë deri në mes ku duket qartë që nuk ka të brendshme.

Trejsi si gjithmonë ka arritur të tërheqë vëmendjen e fansve, të cilët kanë bërë komente nga më të ndryshmet krahas fotos ku shumica e komplimentojnë për format perfekte.

View this post on Instagram

Elsa who? 🦢

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on

Link: https://www.instagram.com/p/CFXcLmgB0ff/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6jKfanhq4j/