Home ShowBiz Një muaj me Amar, Olta ndan foton më të bukur pranë të birit
Një muaj me Amar, Olta ndan foton më të bukur pranë të birit
0

Një muaj me Amar, Olta ndan foton më të bukur pranë të birit

0
0

Aktorja e njohur Olta Gixhari u bënë nënë e një djali një muaj më parë.

Ajo solli në jetë vogëlushin Amar ndërsa aktualisht ndodhet në Spanjë me partnerin e saj.

Njoftimin e dha vetë aktorja me një status në rrjetet sociale ku zbuloi gjithashtu emrin e vogëlushit dhe kuptimin e tij.

Në foton e postuar në instagram, Olta shfaqet duke e mbajtur në krah të voglin e saj, i cili ka mbështetur kokën në krahun e Oltës dhe të dy bashkë duken kaq të bukur.

Krahas fotos, aktorja ka marrë me qindra mesazhe urimi për vogëlushin.

Miq dhe fansa të Oltës i kanë uruar asaj dhe vogëlushit shumë vite të lumtura.

Link: https://www.instagram.com/p/CFcuMhUH7g2/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CEy4VQLHsEu/