Home ShowBiz Një vit lidhje, Genta ka një urim special për partnerin
Një vit lidhje, Genta ka një urim special për partnerin
0

Një vit lidhje, Genta ka një urim special për partnerin

0
0

Genta dhe Usta janë një prej çifteve më të përfolura të showbizit.

Ata të dy janë takuar një vit më parë në ditëlindjen e Ustës dhe sot mbushin plot një vit lidhje.

Këngëtarja ka postuar në instagram një foto ku ata të dy pozojnë së bashku veshur me të bardha për kopertinën e revistës “Who”, ku Genta ka rrëfyer se si u njoh me Ustën në ditën e tij të lindjes dhe se si ai arriti ta bënte përvete që ditën e parë.

Krahas fotos këngëtarja shkruan: “Gëzuar përjetorin e parë të lidhjes, gjithçkaja ime”, ndërsa shohim se të shumta janë komentet dhe mesazhet e urimit për çiftin nga fansa dhe miq të këngëtares.

Ata i urojnë Ustës dhe Gentës sa më shumë vite të lumtura në shoqërinë e njëri tjetrit.

Link: https://www.instagram.com/p/CFknsTihkc8/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8-IN4ohBBH/