Home ShowBiz Një shtëpi super moderne, Eros tregon ambjentet e banesës në Gjilan
Një shtëpi super moderne, Eros tregon ambjentet e banesës në Gjilan
0

Një shtëpi super moderne, Eros tregon ambjentet e banesës në Gjilan

0
0

Eros Grezda prej kohësh është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes me modelen bukuroshe Oriola Marashi.

Lidhja e tyre u zbulua gjatë periudhës së karantinës të cilën ata të dy e kaluan nën shoqërine e njëri tjetrit.

Së fundmi ata të dy kanë dalur hapur në publiku duke postuar foto sëbashku dhe duke bërë komente të ndryshme dashurie në fotot e njëri tjetrit.

Erosi ndërkohë ka ndarë së fundmi me fansat një tjetër detaj.

Ai ka postuar në instagram një video ku tregon ambjentet e brendshme të shtëpisë së tij në Gjakove.

Në këtë shtëpi të bie në sy arredimi modern si dhe ngjyrat e tokës të kombinuara shumë bukur me orenditë shtëpiake.

Erosi e ka nisur videon nga oborri gjigand i shtëpisë  ku nuk mungon një pishinë, për të vijuar më pas me sallonin, kuzhinën si dhe shkallët që të çojnë në katin e dytë.

“Pas një viti në shtëpi”, shkruan Erosi krahas videos ku tregon ambjentet e brendshme të shtëpisë së tij.

Link: https://www.instagram.com/erosgrezda/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CAnvP9gBOQe/