Home ShowBiz Fifi është kjo.., këngëtarja ndryshon look dhe nuk njihet
Fifi është kjo.., këngëtarja ndryshon look dhe nuk njihet
0

Fifi është kjo.., këngëtarja ndryshon look dhe nuk njihet

0
0

Fifi është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të humbjes drastike në peshë, të cilët e kanë shpjeguar edhe vetë duke treguar mënyrën se si ka ardhur në super formë.

Mbrëmjen e sotme këngëtaren do ta shohim në spektaklin “Shiko kush luan” dhe vetë ajo me disa foto shumë të veçanta ka njoftuar fillimin e spektaklit.

Në këto foto, Fifi shfaqet me flokë të gjata bionde dhe një fustan të shkurtër bardh e zi i cili i thekson format dhe e bën të duket perfekte.

Flokët e gjata bionde, fustani dhe mënyra se si pozon i kanë habitur fansat, të cilët gati nuk e kanë njohur këngëtaren, megjithatë nuk kanë nguruar ta komplimentojnë.

Link: https://www.instagram.com/p/CFmlQQzAsny/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CD7Hnv8A8ED/