Home ShowBiz Mesazhi më i bukur i dashurisë, ja si e quan Tolga, Almedën
Mesazhi më i bukur i dashurisë, ja si e quan Tolga, Almedën
0

Mesazhi më i bukur i dashurisë, ja si e quan Tolga, Almedën

0
0

Aktori i njohur turk Tolgahan Saysman dhe modelja bukuroshe shqiptare Almeda Abazi prej disa vitesh tashmë janë të martuar dhe prindër të një djali.

Ata të dy i shohim shpesh herë aktiv në rrjetet sociale teksa pozojnë së bashku, apo i dedikojnë njëri tjetrit mesazhe dashurie.

Aktualisht Tolga nuk ndodhet në shtëpi, pasi për xhirime është detyruar të largohet dhe me anë të një videoje shumë të këndshme i uron fjalët më të bukura Almedës.

Ai ka postuar në instagram një foto të modeles shqiptare ndërsa krahas saj shkruan: “Mbretëresha ime, gruaja ime, dashuria ime”

Të njëjtin postim e ka shpërndarë në instagramin e saj edhe Almeda e cila shton se i mungon shumë Tolga, ndërsa i thotë: “Të dua”

Link: https://www.instagram.com/almeda92/https://www.instagram.com/tsayisman/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CAkWEcVHfgt/