Home ShowBiz Dashuri apo seks, ja si përgjigjet Finem
Dashuri apo seks, ja si përgjigjet Finem
0

Dashuri apo seks, ja si përgjigjet Finem

0
0

Reperi i njohur Finem ka qenë i ftuari i rradhës i moderatores Luana Vjollca në rubrikën “After Party”.

Finem është vënë përballë pyetjeve pikante, ndërsa ka dhënë gjithashtu përgjigje mjaft interesante mbi preferencat e tij si dhe detaje nga jeta private.

Ai u përgjigj duke qeshur se është beqar, ndërsa lidhur me karakterin e tij në lidhje me femrat, Finem zbuloi se nuk është romantik, por hyn direkt në temë.

Reperi është pyetur se kë do të zgjidhje midis seksit dhe dashurisë dhe pa hezitim ka zgjedhur seksin.

Më pas ai është vënë përballë sfidës për të repuar diçka duke improvizuar tekstin dhe reperi ja ka dalë me sukses sfidës.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni përgjigjet e tij në videon e mëposhtme.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=tevHeGz6Wyc

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BpcwTkuHkD5/