Home ShowBiz Amar bën dy muaj dhe Olta ka vetëm një problem të vogël
Amar bën dy muaj dhe Olta ka vetëm një problem të vogël
0

Amar bën dy muaj dhe Olta ka vetëm një problem të vogël

0
0

Aktorja Olta Gixhari u bë nënë e një djali dy muaj më parë.

Voglëushi Amar ka sjellë shumë gëzim në jetën e aktores e cila prej muajsh tashmë jeton së bashku me partnerin në Spanjë.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë poston foto me të voglin e saj I cili sapo ka bërë dy muaj.

Me një foto të postuar në instagram Olta tregon se si vogëlushi e ka lënë mamin pa gjumë tashmë prej dy muajsh duke bërë tra la la nëpër shtëpi, por ajo nuk e ka aspak problem.

Amar erdhi në jetë në fund të muajit gusht dhe lajmin e dha vetë aktorja në rrjetet sociale ku zbuloi kuptimin e emrit si dhe emocionet e të bërit nënë për herë të parë.

olta

Link: https://www.instagram.com/oltagixhari/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CEy4VQLHsEu/