Home ShowBiz Adrola na prezanton me djalin që i ka vjedhur zemrën, ja kush është ai
Adrola na prezanton me djalin që i ka vjedhur zemrën, ja kush është ai
0

Adrola na prezanton me djalin që i ka vjedhur zemrën, ja kush është ai

0
0

Modelja e njohur Adrola Dushi është vënë vazhdimisht në qendër të vëmendjes për shkak të jetës së saj private.

Ajo është përfolur për lidhje të ndryshme edhe pse të gjitha kanë mbetur në formën e thashethemeve, pasi vetë Adrola nuk ka pranuar asnjërën prej tyre e madje ka reaguar ashpër me të gjitha portalet që e kanë lidhur dhe ndarë disa herë.

Adrola ka qenë dikur e martuar dhe nga martesa ka një djalë me të cilin ka një raport të shkëlqyer.

Vogëlushi Troi tashmë është rritur dhe është bërë një bukurosh i vertetë, ndërsa është djali I vetëm që i ka vjedhur zemrën modeles.

Ajo ka postuar në isntagram një foto së bashku me të birin ndërsa shkruan: “Ja ky është ai djaloshi që më vodhi zemrën, ai më thërret mami”

adrolaaaa

Link: https://www.instagram.com/adroladushi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CF99wOCB5KP/