Home ShowBiz Pasi u kap “mat” me Anën e “Përputhen”, reagon për herë të pari reperi
Pasi u kap “mat” me Anën e “Përputhen”, reagon për herë të pari reperi
0

Pasi u kap “mat” me Anën e “Përputhen”, reagon për herë të pari reperi

0
0

Disa ditë më parë në media qarkulloi një video e siguruar nga Prive ku Ana e “Përputhen” dhe reperi Bardhi ishin duke folur dhe duke qeshur me njëri tjetrin.

Ata dukeshin shumë të afërt dhe në një tjetër foto të siguruar së fundmi nga Prive, Ana është parë sërish nën shoqërinë e reperit ndërsa janë fotografuar duke dalë bashkë nga makina.

Por pavarësisht zërave duket se reperi është shprehur qartë kur i pyetur nga Luana në rubrikën “After Party”, nëse është single apo në një lidhje, reperi ka deklaruar se është single duke mos pranuar kështu asnjë gjë lidhur me thashethemet që po qarkullojnë së fundmi.

Në këto kushte mbetet të mendojnë se ata i lidh një miqësi shumë e mirë me njëri tjetrin dhe përtej kësaj nuk kanë asnjë gjë tjetër.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=Gd80GN65oHM

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CGP-LB5lrHw/https://www.instagram.com/p/CFk_xYnlo8OtlvdFaT6e8Q83ZLtcHwjZjRukEU0/