Home ShowBiz Majk sapo e lëshoi nje thumb dhe nuk do ta besoni për kë
Majk sapo e lëshoi nje thumb dhe nuk do ta besoni për kë
0

Majk sapo e lëshoi nje thumb dhe nuk do ta besoni për kë

0
0

Majk është një prej këngëtarëve me të dashur për publikun  të cilin e shohim të sjellë herë pas here projekte të reja muzikore që menjeherë shndërrohen n ëhite.

Këngëtari është vënë vazhdimisht në qendër të vëmendjes sidomos kohët e fundit ku nëpër mediat rozë po përflitet për një lidhje me miss Kosovën Blerta Veselin.

Megjithatë kjo ka ngelur në kuadrin e thashethemeve, pasi asnjë prej tyre nuk e ka konfirmuar një gjë të tillë.

Ndërkaq këngëtari ka tërhequr sërish vëmendjen dhe këtë herë me një status të pazakontë në instagram.

Këngëtari ka thumbuar disa repera në vend që ai I quan të dobët

“Kqyri këta repera të dobt, jon ka dojn me hip, hala  pa bërë hot, në këtë hip hop”, shkruan ai, por pa dhënë detaje se kujt i drejtohet ky thumb.

majk

Link: https://www.instagram.com/majkaveli/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CEG_ynJlmZA/