Home ShowBiz Dojna apo Kiara, Liesa vendoset përballë zgjedhjes më të vështirë
Dojna apo Kiara, Liesa vendoset përballë zgjedhjes më të vështirë
0

Dojna apo Kiara, Liesa vendoset përballë zgjedhjes më të vështirë

0
0

Moderatorja Liesa Haxhiasllani ka qenë e ftuara e rradhës në “After Party”.

Ajo është pyetur nga mikesha e saj Kiara Tito ndërsa vendosi të rrëfejë më shumë rreth jetës së saj personale dhe profesionale.

Liesa ka tregur se është në një lidhje dhe se midis një moderatori dhe bad boy do të zgjidhje këtë të fundit.

Ajo ka zbuluar gjithashtu se nuk dëshiron as dasmë tradicionale dhe as private, duke treguar se në fakt nuk dëshiron të martohet fare.

Ndërsa në lidhje me zgjedhjen midis Dojna Memës dhe Kiara Titon, Liesa është vënë pak në vështirësi por në fund ka zgjedhur Kiarën duke qenë se është edhe mikesha e saj më e mirë.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=2WTrXZf4KQQ

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CH2qWrJHL5r/