Home Aktualitet E trishtë, DJ i famshëm ndërron jetë në moshën 30 vjeçare
E trishtë, DJ i famshëm ndërron jetë në moshën 30 vjeçare
0

E trishtë, DJ i famshëm ndërron jetë në moshën 30 vjeçare

0
0

DJ dhe producenti i njohur Garret Lockhart është ndarë nga jeta në moshën 30 vjeçare ndërsa ende nuk bëhen të ditura shkaqet e vdekjes.

Lajmi është bërë i ditur në llogarinë e tij në instagram me anë të një statusi ku artisti përshkruhet si një shpirt i talentuar që ju mësoi njerëzve se edhe kur asnjë gjë nuk ka më rëndësi ti mund ende të drejtosh me dashuri.

Fansat dhe miqtë e artistit kanë shprehur mesazhe të shumta ngushëllimi.

DJ Garret është bërë i famshëm për bashkëpunimin  me Grimes në këngën Violence.

Ai është gjithashtu i njohur për këngët e tij “Low” dhe “Don’t stop”

io

Link: https://www.instagram.com/p/CH_b5S2glBL/