Home ShowBiz Shtëpia e Kendall Jenner një përrallë Krishtlindjesh
Shtëpia e Kendall Jenner një përrallë Krishtlindjesh
0

Shtëpia e Kendall Jenner një përrallë Krishtlindjesh

0
0

Modelja e njohur Kendall Jenner sapo i la të gjithë pa fjalë.

Me anë të disa fotove dhe një videoja ajo zbuloi ambjentin e shtëpisë së saj dhe gjithë zbukurimet që ka vendosur për festa.

Pranë oxhakut janë vendosur çorapet e famshme të festave, ndërsa kudo ambjenti ndriçohet nga dritat festive dhe një pemë shumë e veçantë vendosur pranë dritareve.

Në shtëpinë e saj mbizotërojnë ngjyrat e tokës dhe gjithçka duket kaq bukur e kombinuar me ambjentin e ngrohtë festiv që e ka shndërruar shtëpinë e saj edhe më të bukur nga ç’është në të vërtetë.

kendall

Link: https://www.instagram.com/p/CIrXdVXjmKu/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CB53rSUDIGO/