Home ShowBiz “Do ta ngopja me…”, Suela tregon çfarë do të bënte 24 orë me Saimirin në shtëpi
“Do ta ngopja me…”, Suela tregon çfarë do të bënte 24 orë me Saimirin në shtëpi
0

“Do ta ngopja me…”, Suela tregon çfarë do të bënte 24 orë me Saimirin në shtëpi

0
0

Suela një prej vajzave të “Love Story” që është duke luftuar për të fituar dashurinë e beqarit ka habitur me deklaratat e saj teksa është pyetur se çfarë do të bënte 24 orë me Saimirin në një shtëpi.

Ajo duke qeshur ka thënë se do të hante, do të pinte dhe do të përdorte pishinën dimërore nëse do të kishte të tillë.

Suela tregoi gjithashtu se ajo gatuan shumë mirë, bën pak gjëra, por i bën të mira dhe Saimirit do ta ngopte me ushqim.

Lidhur me vjehrën ajo tha se ndoshta mund të jetonte me të, ndërsa sa i takon mëngjesit nuk do t’ja çonte Saimirit në shtrat, por do ta ngrinte nga krevati për ta ulur në tavolinë.

Suela ka patur deri tani disa takime me Saimirin dhe në njërin prej tyre ata të dy kanë shkëmbyer një puthje në buzë.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=bKRDjD0Dfno

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJtGD8nh1Ev/https://www.instagram.com/p/CJbNoQNB1wr/