Home ShowBiz Provokuese nga kuzhina e shtëpisë, fustani i Elvanës rrëmben vëmendjen e të gjithëve
Provokuese nga kuzhina e shtëpisë, fustani i Elvanës rrëmben vëmendjen e të gjithëve
0

Provokuese nga kuzhina e shtëpisë, fustani i Elvanës rrëmben vëmendjen e të gjithëve

0
0

Këngëtarja Elvana Gjata shfaqet rrallë në rrjetet sociale, por sa herë që rikthehet kujdeset që të tërheqë gjithmonë vëmendjen e fansave të saj.

Këtë herë ajo shfaqet e gjitha e veshur me të zëza teksa pozon në kuzhinën e shtëpisë.

Fustani i saj i veçantë është i hapur plotësisht përpara ndërsa vjen në formë recipetash.

Më pas vazhdon i gjatë deri në fund të këmbëve.

Elvana pozon me një gotë verë në dorë, madje në njërën prej fotove shfaqet joshëse e ulur në banakun e kuzhinës.

“Këtë vit më datë 1 më erdhën njerëz në shtëpi”, shkruan ajo krahas fotove ku shohim se ka tërhequr vëmendjen e miqve dhe fansave të saj, të cilët e kanë komplimentuar për mënyrën se si duket.

elvana

elvana1

elvannn

elvnn

elvvvv

Link: https://www.instagram.com/p/CJ9PKkIM65f/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CBldwBlpfmM/