Home ShowBiz Zbuloi padashje portretin e mbesës, nëna e Gigi Hadid fshin menjëherë foton
Zbuloi padashje portretin e mbesës, nëna e Gigi Hadid fshin menjëherë foton
0

Zbuloi padashje portretin e mbesës, nëna e Gigi Hadid fshin menjëherë foton

0
0

Modelja Gigi Hadid dhe partneri i saj këngëtari Zayn Malik u bënë prindër të një vajze disa muaj më parë.

Gigi është treguar shumë e rezervuar dhe deri nuk ka zbuluar as portretin dhe as emrin e së bijës.

Por nëna e saj Yolanda Hadid në një foto ka zbuluar padashje portretin e vogëlushes.

Ajo ka pozuar me vajzën në duar ndërsa vogëlushja shfaqet me kurriz, por portretin e saj e shohim në një pasqyrë që ndodhet në tavolinë.

Yolanda e ka kuptuar gabimin dhe e ka fshirë menjeherë foton për ta rihedhur prapë dhe këtë herë e ka prerë pjesën e pasqyrës.

Krahas fotos Yolanda numëron bekimet e ditëlindjes së saj ku një prej tyre është padyshim vogëlushja që e ka bërë gjyshe për herë të parë.

yolanda

Link: https://www.instagram.com/p/CJ6xt7fnEUH/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJ7Vg41HPY-/