Home Aktualitet E rëndë, vetëm 38 vjeç aktorja e njohur ndërron jetë krejt papritur
E rëndë, vetëm 38 vjeç aktorja e njohur ndërron jetë krejt papritur
0

E rëndë, vetëm 38 vjeç aktorja e njohur ndërron jetë krejt papritur

0
0

Aktorja e njohur Jessica Campbell ka ndërruar jetë krejt papritur në moshën 38 vjeçare.

Ajo është bërë e famshme për rolin e saj në filmin “Election” në vitin 1999 si dhe në serialin “Freaks and Geeks”.

Kohët e fundit  Jessica ishte larguar nga aktrimi duke ju përkushtuar një tjetër profesioni.

Familja e saj ka njoftuar se aktorja ka ndërrur jetë në 29 dhjetor dhe shkaku i vdekjes është ende i papërcaktuar.

Në ditën që ndërroi jetë ajo ishte në shtëpinë e nënës dhe tezes së saj ku kishte shkuar për ti takuar.

Familjarët e saj bëjnë me dije se ajo hyri një moment në banjë dhe prej andej nuk doli më e gjallë.

Aktorja ka lënë pas djalin 10 vjeçar Oliver, ndërsa të afërmit e saj kanë mbetur të tronditur nga vdekja e saj e papritur.

jess

Link: https://www.instagram.com/p/CJ_4wcEBM7O/

Burimi i lajmit: https://www.nbcnews.com/pop-culture/pop-culture-news/jessica-campbell-election-freaks-geeks-actor-dies-38-n1254141