Home ShowBiz Momente speciale nga ditëlindja e babi Zayn, urimi më i bukur vjen nga Gigi
Momente speciale nga ditëlindja e babi Zayn, urimi më i bukur vjen nga Gigi
0

Momente speciale nga ditëlindja e babi Zayn, urimi më i bukur vjen nga Gigi

0
0

Këngëtari i njohur Zayn Malik festoi një ditë më parë 28 vjetorin e lindjes, ditëlindja e tij e parë si baba.

Partnerja e tij, modelja e njohur Gigi Hadid ka ndarë me fansat disa nga momentet më të veçanta nga ditëlindja e tij.

Në një foto ku pozonin të dy bashkë ajo i shpreh partnerit një mesazh krejt unik për ditëlindjen.

“Skuadra e pagjumë. Gëzuar ditëlindjen për babin tonë Zaddy. Kaq speciale. Të dua, faleminderit që më bërë nënën e vajzës më të mirë. Të uroj më të mirat çdo ditë”, shkruan modelja në një foto ku pozon me këngëtarin.

Ndërsa në disa postime të tjera në story ajo ka treguar disa detaje nga festa, ku të bien ë sy një tortë gjigande me një fushë futbolli dhe një fanellë.

Të shumta kanë qenë urimet që Zayn ka marrë për ditëlindje nga miq, fansa e të afërm, të cilët nuk kanë nguruar ta urojnë përmes komenteve të shumta krahas fotos.

gigi

gigig

gigiok

gigiiiii

Link: https://www.instagram.com/gigihadid/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJ90C-fHMbh/