Home ShowBiz “Vrave Dashurinë” një baladë dashurie që nuk duhet humbur
“Vrave Dashurinë” një baladë dashurie që nuk duhet humbur
0

“Vrave Dashurinë” një baladë dashurie që nuk duhet humbur

0
0

Këngëtarja Xhuliana Toci vjen për publikun dhe fansat e saj një baladë dashurie.

Kënga “Vrave dashurinë” është një këngë e dhimbshme dashurie që flet për tradhëtinë dhe që vjen përmes zërit të ngrohtë të këngëtares.

Kënga është publikuar një ditë më parë dhe deri tani është mirëpritur nga fansat e saj, të cilët kanë pëlqyer vijën melodike të këngës, tekstin si dhe zërin e këngëtares.

Kënga “Vrave dashurinë” shoqërohet gjithashtu me një klip realizuar në mes të dëborës në një ambjent shumë të këndshëm duke u përshtatur kështu me mesazhin që përcjell këngëtarja përmes këngës së saj.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=Ll-emrn6Dtw

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CI3NuSGhavB/