Home ShowBiz Prej ditësh nuk e shohim tek “Përputhen”, reagon për herë te parë Andi
Prej ditësh nuk e shohim tek “Përputhen”, reagon për herë te parë Andi
0

Prej ditësh nuk e shohim tek “Përputhen”, reagon për herë te parë Andi

0
0

Që prej javës së kaluar Andi nuk po shfaqet më në program dhe fillimisht u tha se është sëmurë.

Por gjatë puntatës së djeshme, Bora sqaroi se ai nuk pranon të komunikojë me askënd nga produksioni dhe se nuk dihet nëse do të vazhdojë të jetë më pjesë e këtij program.

Mesa duket ka pasur një farë hatërmbetjeje mes tij dhe produksionit, por që nuk dihet për çfarë bëhet fjalë.

Andi ende nuk ka reaguar, por së fundmi ka postuar në instastory një mesazh ku thuhet: “Dashuria ndaj vetes është pika e dobët e të gjitha qënieve njerëzore”.

Nuk e dimë nëse përmes këtij mesazhi ai ka dashur të thojë diçka lidhur me problemet që ka me produksionin, por dimë të themi se ai vijon të komunikojë me Tean dhe këtë e bërë të ditur vetë ajo gjatë emisionit kur është pyetur për Andin.

Ajo shtoi gjithashtu se do të preferonte që këtë situatë ta sqaronte vetë ai dhe se nuk mund të flasë në emër të Andit.

andii

Link: https://www.instagram.com/andi.sh2/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CG2lnZPHhpuYLkJH_rMtB1Tqm5WijYAXCEBbnI0/