Home ShowBiz Pas ndarjes nga Zerka, Ronela nis planet për dasëm, ja detajet e para
Pas ndarjes nga Zerka, Ronela nis planet për dasëm, ja detajet e para
0

Pas ndarjes nga Zerka, Ronela nis planet për dasëm, ja detajet e para

0
0

Ronela Hajati është vënë pak kohë më parë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes me këngëtarin Young Zerka.

Ajo ka deklaruar se aktualisht është single dhe se ndihet shumë mirë, ndërsa po përqëndrohet aktualisht tek puna.

Ndërkohë këngëtarja është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan herë pas here me fansat e saj, momente të ndryshme  nga përditshmëria dhe jeta e saj private.

Këtë herë ajo ka publikuar një video teksa këndon këngën e saj të preferuar, “Is this love” nga Whitesnake dhe thotë se kjo është kënga me të cilën do të hapë dasmën e saj.

Mesa duket Ronela i ka disa gjëra shumë të qarta dhe e di shumë mirë se çfarë do të bëjë kur të vijë momenti i duhur.

Link: https://www.instagram.com/ronelahajatiofficial/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJEq7j3Fd5F/