Home ShowBiz Gigi pozon me të bijën në 4 mujorin e lindjes, të gjithë vëmendjen tek vogëlushja
Gigi pozon me të bijën në 4 mujorin e lindjes, të gjithë vëmendjen tek vogëlushja
0

Gigi pozon me të bijën në 4 mujorin e lindjes, të gjithë vëmendjen tek vogëlushja

0
0

Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë bërë prindër të një vajze katër muaj më parë.

Ata kanë zbuluar shumë pak  për të mos thënë asnjë gjë lidhur me vogëlushen.

Edhe sot pas katër muajsh askush nuk e di emrin e vajzës së tyre dhe duket se ata nuk kanë në plan ta zbulojnë.

Përveç emrit ata janë treguar shumë diskret edhe sa i takon portretin të vogëlushes.

Deri tani në fotot e postuara ata tregojnë shumë pak prej saj.

Edhe në foton e fundit të realizuar para pasqyrës, Gigi shihet me të bijën në duar, ndërsa është duke e puthur në faqe, por nga vogëlushja shohim vetëm duart dhe gjysmën e faqes ku ka vendosur buzët modelja.

“Vajza ime, 4 muajshe, fëmijë më i mirë”, shkruan ajo krahas fotos me të bijën.

Fansat kanë aluduar vazhdimisht për emrin e vogëlushes, por asnjë prej tyre nuk ka arritur të kuptojë saktë se si mund ta kenë quajtur ata të bijën.

gigi

Link: https://www.instagram.com/gigihadid/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CH6u2d5Hm8H/