Home ShowBiz Super joshëse vetëm me të brendshme, vajza e ish deputetes djeg rrjetin
Super joshëse vetëm me të brendshme, vajza e ish deputetes djeg rrjetin
0

Super joshëse vetëm me të brendshme, vajza e ish deputetes djeg rrjetin

0
0

Ada Deda, vajza e ish deputetes Albina Deda është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim vazhdimisht të postojë foto dhe video të ndryshme.

Ajo shfaqet gjithmonë joshëse dhe shpesh herë pozon duke ekspozuar format e saj perfekte.

Ada di se si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe fotot e saj arrijnë gjithmonë të pëlqehen dhe komentohen nga miqtë dhe ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka pozuar tejet joshëse me të brendshme të bardha ndërsa në njërën prej fotove ekspozon të pasmet.

“E keni imagjinuar ndonjëherë se në endrrat e sa njërëzve keni qenë”, shkruan ajo krahas fotos.

ada deda

Link: https://www.instagram.com/ada.dedaa/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJ8gNQmBHVd/