Home ShowBiz Ledina gërmon në arkiva, ja si dukej brune, 24 vite më parë
Ledina gërmon në arkiva, ja si dukej brune, 24 vite më parë
0

Ledina gërmon në arkiva, ja si dukej brune, 24 vite më parë

0
0

Këngëtarja Ledina Çelo është bërë nostalgjike dhe ka filluar të rrëmojë në arkiva.

Ajo ka postuar në instagram një foto të 24 viteve më parë kur ishte brune dhe gjithashtu po kaq e bukur sa është sot.

Fotoja daton në vitin 1997 dhe nëse do ta shohim Ledinën sot, pas 24 vitesh shohim shumë pak ndryshime.

Ajo ruan të njëjtat tipare dhe gjithashtu të njëjtat linja trupore perfekte edhe pse sot është nënë e dy fëmijëve.

Këngëtarja Ledina Çelo është shkëputur kohët e fundit nga skena, pasi prej vitesh jeton me bashkëshortin dhe fëmijët e saj në Gjermani.

Krahas fotos së saj në instagram shohim komplimenta pafund nga nga ana e miqve e fansave të saj, të cilët shohim që vitet për këngëtaren kanë ndalur në vend.

ledina celo

Link: https://www.instagram.com/p/CKTlMtyphpU/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJg2qhPp2aZ/